Menas ir emocijos (kultūros paso edukacija)

Edukacijos tikslas – supažindinti edukacijos dalyvius su šiuolaikiniu menu, jo išraiškos formomis (kūrinio emocija, spalva ir interpretacija), taip pat skatinti dalyvių tarpusavio pasitikėjimą, emocinį intelektą ir žadinti jų kūrybinį potencialą.

Pasitelkus emocijas ir KKKC Parodų rūmuose eksponuojamus meno kūrinius edukacijos dalyviai bus kviečiami į dialogą su darbų autoriais. Edukacija konstruojama taip, kad pats menas tampa laidininku tarp dalyvių ir menininkų kuriamų emocijų pasaulių. Pasirinkę skirtingus savo emocija meno kūrinius, dalyviai bus skatinami pastebėti tas emocijas, jas įvardinti ir jų pagalba reflektuoti savąsias. Meno kūrinys naudojamas kaip priemonė įvardinti savo jausmams juos pažinti ir pripažinti. Taip skatinamas prigimtinis kūrybiškumas, suteikiama erdvė dalyvių kūrinių individualiai interpretacijai, bei savirefleksijai.

Skirta klasėms: 1-4

Kaina mokiniui: 4 EUR

Renginio trukmė: 45-60 min.

Registracija el paštu: viktorija@kkkc.lt arba telefonu: +37065388020

Kitos naujienos

<strong>BĮ Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro</strong> (KKKC) pagrindinės veiklos sritys: šiuolaikinio meno parodos ir kiti meno pristatymai, meno rezidentūra, meninė ir kultūrinė edukacija bei kūrybinės dirbtuvės, kultūros ir meno informacijos sklaida ir kt. su menu ir kultūros sritimis susiję projektai.
Naujienos

BĮ Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) pagrindinės veiklos sritys: šiuolaikinio meno parodos ir kiti meno pristatymai, meno rezidentūra, meninė ir kultūrinė edukacija bei kūrybinės dirbtuvės, kultūros ir meno informacijos sklaida ir kt. su menu ir kultūros sritimis susiję projektai.

Naujienos

Naujienos