Siekdamas bendradarbiavimo veiklų plėtros ir įgyvendinimo, KKKC kviečia teikti paraiškas Klaipėdos regiono kūrėjus ir jų grupes. Meno kiemo dirbtuvėse reziduojantiems menininkams keliamas uždavinys – įgyvendinti projektus integruojant savo veiklas Klaipėdos mieste.

Rezidavimo pradžia KKKC Meno kiemo dirbtuvėse – nuo 2021 m. lapkričio mėn.

KKKC Meno kiemo dirbtuves (Daržų g. 10, Klaipėda) sudaro trys patalpos (kiekviena apie 27 kv. m) pirmame aukšte. Dirbtuvėje yra 1 mažas ir 1 didelis grafikos presai, bus galima naudotis Meno kieme esančiu 3D spausdintuvu. Patalpos – su sanitariniu mazgu, rezidentų patogumui pastatyti stalai, lentynos, molbertai, stelažai. Edukacinėms dirbtuvėms organizuoti bus suteikiamos papildomos priemonės.

Meno kiemo dirbtuvėse reziduojantiems menininkams bus suteikta galimybė pristatyti savo kūrybą šalia esančioje KKKC Antro aukšto galerijoje (Bažnyčių g. 4). Dirbtuvių rezidentai įsipareigos kiekvieną mėnesį surengti bent dvi edukacijas Klaipėdos miesto gyventojams ir svečiams.

Dėl dirbtuvių apžiūros ir papildomos informacijos kreipkitės į KKKC rezidencijų koordinatorę Agnietę Skirmantienę el. paštu: agniete@kkkc.lt arba tel. +370 602 21167 darbo dienomis nuo 9.00 iki 16.00 val.

Užpildytų paraiškų formų laukiame el. paštu: residencies@kkkc.lt iki 2021 m. rugsėjo 27 d.

PRIĖMIMO TVARKA IR TAISYKLĖS

PARAIŠKA MENO KIEMO REZIDENTŪRAI