KŪRYBINIAI SEMINARAI LIEPOJOJE 2018 M. BIRŽELIO 11–15 DIENOMIS

Asociatyvi nuotrauka

Birželio dvyliktąją Liepojos verslo inkubatorius kviečia jus į Kūrybiškumo savaitę „Kurk!“ Liepojoje, kurią organizuoja Latvijos Kultūros ministerija.

Renginio seminare analizuosime Klaipėdos ir Liepojos regionus kaip kūrybinius potencialus. Daugiau informacijos apie seminarus rasite pagrindiniame puslapyje:

https://creativecoast.lv/event/creative-workshop-of-creative-week-radi/

Seminaro moderatorius – Ragnar’as Siil’as. 2005-2013 metais Ragnar’as dirbo Estijos Kultūros ministerijoje viceministru menų reikalams ir Vystymo departamento vadovu.Šiuo metu jis dirba kultūros ir kūrybos sektorių ekspertu ES ir Rytų partnerystės kultūros ir kūrybiškumo programoje ir konsultuoja vyriausybes, kultūros veikėjus ir kitus suinteresuotus asmenis Ukrainoje, Gruzijoje, Moldavijoje, Armėnijoje, Azerbaidžane ir Baltarusijoje. Ragnaras yra sukaupęs didžiulę europinio lygmens patirtį. Jis vadovauja ES kūrybinių industrijų ekspertų grupei, yra Europos kūrybinių industrijų aljanso narys, atstovavęs Estiją UNESCO 2005 metų Konvencijoje ir konsultavęs šalis- kandidates į Europos kultūros sostinės titulą.

Daugiau informacijos apie Ragnar’ą ir jo patirtį galima rasti: http://www.creativitylab.ee/about-us/ragnar-siil

 

Kviečiame Liepojos ir Klaipėdos savivaldybių atstovus bei kitus abiejų šalių suinteresuotus asmenis į šį seminarą.

Prašome patvirtinti dalyvavimą iki birželio pirmosios.

——–

Kūrybiškumo savaitė „Kurk!“ vyks didesnio renginio – kūrybinės rezidencijos programos „Laisva kūrybinė erdvė. Liepoja (birželio 11-15 d.d.)“ rėmuose, dalyvaujant Klaipėdos ir Liepojos regionų atstovams. Jos tikslas – apžvelgti ir aptarti laisvas kūrybines erdves Liepojoje ir pasiūlyti vertingų idėjų Liepojos koncertų salei „Didysis Gintaras“, Liepojos Muzikos, meno ir dizaino mokyklos naujosioms kūrybinėms erdvėms ir kūrybinėms patalpoms Darza gatvėje. Dalyvius pakviesime į Latvijos dizaino nugalėtojų darbų parodą 2018, įvairias kitas veiklas bei susitikimus su kūrybinių industrijų antrepreneriais ir kūrybinių erdvių vadybininkais.

Dalyvių apgyvendinimo išlaidos apmokamos projekto „Esminis „tradicinės“ industrijos pokytis į kūrybines industrijas – darnios regioninės plėtros pagrindas“ lėšomis.

Daugiau informacijos apie renginį „Laisva kūrybinė erdvė. Liepoja“ ir paraiškos formą rasite: https://creativecoast.lv/?date=2018-6&t=full