Ekskursija po parodą su kuratoriais ir autoriais

2020 m. rugsėjo 4 d., penktadienį, 18 val., Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda) bus pristatomas tarptautinis meno projektas „We can be heroes” / „Būkime herojais”, 18.45 val., vyks performansas „Fluqus vedybos. Kentauro gimimas”, 19.30 val. Meno kieme – tapybos akcija-hepeningas „Laisvė”.

Rugsėjo 5 d., dieną po tarptautinės parodos „We can be heroes” / „Būkime herojais” atidarymo, 12 val. kviečiame dalyvauti susitikime su projekto kuratoriais ir autoriais, kuris vyks KKKC Parodų rūmuose. Susitikimo metu, bendruomenė galės išsamiau susipažinti su projektu, jo koncepcija bei čia pristatomais kūriniais ir pačiais kūrėjais.

Ekursijos kaina yra įtraukta į parodos lankymo kainą: suaugusiems – 1,70 EUR, studentams ir senjorams taikoma 50 % nuolaida – 0,85 EUR, vaikams, moksleiviams ir neįgaliesiems bei jiems lydintiems asmenims – renginys nemokams.

Renginyje bus fotografuojama ir filmuojama, todėl informuojame, kad lankytojai gali būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti skelbiami socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidoje.

Lankytojams primename, kad renginiuose dalyvauti ir ekspozicines erdves lankyti galima tik dėvint vyriausybės reglamentuotas apsaugos priemones – kaukes / skydelius dengiančius burną ir nosį bei laikytis rekomenduojamo saugaus atstumo.

Daugiau apie tarptautinį projektą „We can be heroes” / „Būkime herojais”.