NOSTALGIŠKASIS SUDIE RUDENIUI

Kol saulė žvarbiai pilkumai iš lėto užleidžia vietą, neskubėdami palengva panirkime KKKC Parodų rūmuose į jaukią kūrybos ir meno pažinimo veiklą. Tarp to, kas sena, ir to, kas nauja ir dar nepažinta, padėsime nepasiklysti, o sužvarbusius nuo lapkričio vėsos sušildys miglose skęstantys Remigijaus Treigio fotografijų siužetai ir šiltos šviesos kupina Indrės Stulgaitės-Kriukienės ir Remigijaus Kriuko meninio stiklo paroda.

Dalyvaudamos pažintinėse ekskursijose po veikiančias parodas moksleivių, studentų ir suaugusiųjų grupės gali rinktis naujas ar jau esamas alternatyvias edukacines veiklas: I. Stulgaitės-Kriukienės ir R. Kriuko parodai „Švytėjimas“ derančią projekto „Stiklo menas virtualioje / viešojoje erdvėje“ videoperžiūrą bei apžvelgi lietuvių stikladirbių meno kūrinius;  R. Treigio retrospektyvinės parodos „Teritorijos: fotografija 1987–2015“ fone išmėginti monotipijos techniką. O nepaliaujamai ieškantiems ryšių tarp taikomosios-dekoratyvinės dailės ir daikto kaip meno objekto siūlome susitepti rankas lipdant kūrybinio užsiėmimo metu „Keramika ne smaližiams. Įspaudas“.

Alternatyvi edukacinė veikla:

Projekto „Stiklo menas virtualioje / viešojoje erdvėje“ video darbo peržiūra (iki lapkričio 22 d.).
Kūrybinis užsiėmimas „Keramika ne smaližiams. Įspaudas“ (iki lapkričio 22 d.).
Teminis žaidimas „Paveikslų dėlionės“.
Edukacinis užsiėmimas „Monotipija tarp fotografijos ir tapybos“.
Kūrybinis užsiėmimas „Popartas pagal Richardą Hamiltoną. Popkultūra kasdienybėje“.

Ekskursijos ir edukaciniai užsiėmimai moksleivių, studentų ir suaugusiųjų grupėms vykdomi trečiadieniais–penktadieniais (trečiadieniais – nemokamai). Būtina išankstinė registracija  tel. (8 46) 313691 arba el. paštu edukacija@kkkc.lt.

Šeimų ir jaunimo šeštadieniai

Šeštadieniais burkimės ir bendraukime tobulėdami. Kaupkime žinias ir patirtį kurdami net ir paprastus objektus „Stiklo ir vaško namuose“. Grafikos užsiėmimas, siūlantis išmėginti monotipijos techniką, iš tiesų primins posakį – dukart į tą patį vandenį neįbrisi. Ši technika, gebėdama būti tokia įvairialypė, nepasiduoda atkartojimams. O kūrybinis užsiėmimas „Keramika ne smaližiams“ – visai ne apie maisto ruošą, bet apie lipdymą iš žaliavos, kurią galima rasti kiekvienuose namuose.

Lapkričio 14 d. 11 val. Stiklo ir vaško namai II: vitražas (šeimoms su vaikais nuo 8 metų ir jaunimui).

Lapkričio 21 d. 11 val. Autentiškoji monotipija: pozityvas ir negatyvas (šeimoms su vaikais nuo 10 metų ir jaunimui).

Lapkričio 28 d. 11 val. Keramika ne smaližiams (šeimoms su vaikais nuo 7 metų).

Nepasiduokime šaltukui. 

Edukaciniai užsiėmimai mokami (suaugusiems – 1,74 Eur; studentams, mokiniams, asmenims su negalia, pensininkams, pateikusiems dokumentą, – 0,87 Eur). Būtina išankstinė registracija el. paštu edukacija@kkkc.lt arba telefonu (8 46) 313691.