GATVĖS MENO FESTIVALIS „ART GATES“

Birželio 21-28 d. Klaipėdoje vyks gatvės meno festivalis „ART GATES“.

Vienas iš svarbiausių festivalio „Art gates“ akcentų – gatvės piešimo ir grafčių darbų konkursas, kurio programą papildys ir kūrybinės edukacijos bei dirbtuvės. Kūrybinėse dirbtuvėse galės dalyvauti kiekvienas – tiek ir kuriantis menininkas, tiek ir žmogus, norintis pažinti šio meno technikas ir paslaptis.

Gatvės meno festivalio „Art gates“ programa siekiame ugdyti jaunimą, gilinant jų kompetencijas, praktinius gebėjimus ir susidomėjimą gatvės menais ir, žinoma – megzti naujas partnerystes, draugystes bei atverti mūsų miesto ir kultūros vartus pasauliui ir pažinimui.

Šį konkursą „Art Gates” organizuoja VšĮ „Projektas LT”, Socialinių mokslų kolegija ir „Choose Klaipeda“ komanda.  Konkursas organizuojamas įgyvendinant projekto „Klaipėda – Europos jaunimo sostinė 2021″ tikslus. Konkursas finansuojamas iš Klaipėdos miesto savivaldybės lėšų. Konkurso tikslas – sudaryti sąlygas jauniesiems kūrėjams ar kūrėjų komandoms realizuoti savo idėjas bei formuoti palankų Klaipėdos miesto valdžios ir visuomenės požiūrį į vizualųjį gatvės meną.

Kartu su projekto organizatoriais kviečiame menininkus, jaunuosius kūrėjus dalyvauti gatvės meno konkurse.

„Art gates“ – atviri kūrybai, bendravimui ir pažinimui.

Konkurso dalyvio paraiškos nuoroda: https://forms.gle/1RHQRzZzMmyGkeAP9

KONKURSO SĄLYGOS

ART GATES konkurso sąlygos

Informaciją kviečiame sekti Facebook’e:
https://www.facebook.com/events/124543562817217