„OPEN MIC“ VAKARAS: JUOKAUTI – (NE)GĖDA / KVIETIMAS REGISTRUOTIS /

Įsivaizduokite, dabar 1995 metai, Jūs ką tik iš kioskelio arba turgaus parsinešėte kasetę (taip, tuomet žmonės dar klausė kasečių) ir į magnetofoną įsidėjote naują „linksmiausių anekdotų rinktinę“, kurioje randate maždaug tokį anekdotą:

„Susiruošė vyras į poledinę žūklę. Patyliukais išlindo iš lovos, o žmona dar miega. Apsivilko kailinius, veltinius. Išėjo į gatvę, o lauke – pūga, vėjas, pusto. Žodžiu, oras baisus, galvoja:

– Mat jį galas! Nevažiuosiu, vis tiek tokiu oru niekas nekibs.

Grįžta vyras namo, nusivelka kailinius ir vėl patyliukais į lovą:
– Brrrr, sako, kaip šalta, brrr…
– Ką, tikrai, taip šalta?
– Brrr….
– O maniškis tai žvejot tokiu oru išvažiavo…“

(Ne)juokinga?

Šis anekdotas palyginus „nekaltas juokelis“, nes tuo metu dominavo ir kitokie „juokai“, kuriuos šiandien, ko gero, pavadintume rasistiniais ir visokiais kitokiais. Tačiau mūsų kultūroje pamažu atsirado ir vakarietiški „Stand-Up“ variantai, galbūt, kartais ir „Poezijos slemas“, dažnai turintis gerą humoro toną. Galima pajuokauti, kad juokas tapo juokingesnis – švaresnis, intelektualesnis…

Jūs norite ir galite tai parodyti? Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras kviečia registruotis į atvirą vakarą, kuriame gyvai galėsite pristatyti savo programą. Pajuokauti ir pasijuokti aktualiomis temomis tokiu būdu, kad paskui nebūtų gėda.

Registracijos anketa: https://forms.gle/SveCLBs3vnUkqFT29