Ramūno Danisevičiaus fotografijų paroda „MONO“

06 05–07 12

Ramūno Danisevičiaus fotografijų paroda „MONO“

     Ramūno Danisevičiaus kūryba sunkiai įspraudžiama į temos rėmus. Savo žvilgsnį jis nukreipia į bene visas gyvenimo sritis: darbą, laisvalaikį, politiką, pramogų pasaulį, meną, miesto erdves… Jo fotografijose – mūsų gyvenamo laiko atspindžiai, atpažįstamos vietos, atpažįstami veidai, įvykiai – čia skirtingais diapazonais, įvairiausiais atspalviais skleidžiasi visa gyvenimo panorama.

     Autoriaus fotografija išskirtinė, rodos, jis net proziškiausioje kasdienybėje, įprasčiausioje rutinoje pamato netikėtumą, pažvelgia kitu kampu ar tiesiog atsiranda vietoje laiku ir būtent taip gimsta jo fotografijos braižas ir savitumas.

     Fotografijų parodoje „MONO“ Ramūnas Danisevičius pristato savo naujausius darbus (2014 – 2015 m.), instagramas, kurias sukūrė mobiliuoju telefonu.

     Paroda pristatoma naujoje Fotografijos galerijoje. Tai Lietuvos fotomenininkų sąjungos Klaipėdos skyriaus ir Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro kultūrinio-institucinio bendradarbiavimo rezultatas. Nuo šiol šioje galerijoje LFS Klaipėdos skyrius pristatys rengiamas fotografijos meno parodas.

     Ramūno Danisevičiaus fotografijų paroda „MONO“ veiks iki liepos 12 d. Fotografijos galerijoje Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro parodų rūmų, II aukšte (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda)

     Parodą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

     Fotografijos galerijos darbo laikas: trečiadienis – sekmadienis, 11-19 val.