Sergey Ivanov

Sergey Ivanov a.k.a. Kratong dalyvauja garso meno rezidentūroje ir festivalyje „Sound Around” (garso meno laboratorija/ workshop’ai, rezidencija, festivalis).

Sergey Ivanov (g. 1975) yra muzikos kūrėjas ir garso inžinierius. Tokių muzikinių projektų kaip Romowe Rikoito ir Kratong įkūrėjas. Kaip muzikantas dalyvavo įvairiuose festivaliuose, tarp jų – Wave Gothic Treffen (Vokietija), Wroclaw Industrial (Lenkija), Mėnuo Juodaragis (Lietuva) ir kt. Kaip garso inžinierius dirbo su Romowe Rikoito, Kratong, Neutral, IP Neva, Sunset Wings, Bigoudi ir kitais lokaliais ir tarptautiniais projektais. Jo muzikinių stilistikų laukas apima viską, kas tarpsta tarp šiuolaikinio tamsiojo folkloro ir eksperimentinės elektronikos. Menininkas domisi natūraliųjų garsų (aplinkos įrašų) ir šiuolaikinės industrinės muzikos susiliejimu į naujas alchemines formas ir išgrynintus vienius. Jo muzikinis credo: muzikantas yra alchemikas, kuris manipuliuoja skirtingomis žmogiškosios egzistencijos formomis.

www.myspace.com/kratong

Projektą “Sound around” sudaro graso meno rezidentūrų mainai ir trys eksperimentinės muzikos festivaliai Kaliningrade, Gdanske, ir Klaipėdoje. Projekto tikslas – daugiašaliai patirčių, praktikų ir technologijų mainai tarp garso menininkų iš Lenkijos, Lietuvos ir Rusijos. Trijų miestų kraštovaizdžių tyrinėjimas – taps komunikacijos pagrindu. Menininkai bendradarbiaus kurdami multimedijų instaliacijas, eksperimentinės muzikos koncertines programas.

Projekto metu sukurti kūriniai bus įrašyti į kompaktinę plokštelę arba vinilą.

Garso meno rezidentūra ir Festivalis „Sound Around” yra projekto „Pažink svetimšalį: tarpusavio supratimo tarp Gdansko, Kaliningrado ir Klaipėdos gyventojų ugdymas, skatinant mainus šiuolaikinio meno ir kultūros srityje” dalis.