VITA OPOLSKYTĖ IR KAZIMIERAS BRAZDŽIŪNAS. „X / Y“

PARODOS

ŽIVILĖS MINKUTĖS PARODA „NERTIS IŠ KAILIO“

05 07–06 06

JOLANTOS KYZIKAITĖS PARODA „MASKARADAS“

05 07–06 06

DAINIAUS TRUMPIO PARODA „IR VISA TAI ŽOLĖ APGAUBS“

05 07–06 06

VITOS OPOLSKYTĖS IR KAZIMIERO BRAZDŽIŪNO PARODA „X / Y“

04 09–05 02

VIRTUALI GALERIJA

Kartu su laikmečio iššūkiais kviečiame lankyti parodas kitaip ir karantino laikotarpiu patirti virtualų turą po mūsų ekspozicines erdves.  Iki 2021 metų gegužės 2d.  eksponuojama Viktoro Paukštelio paroda „Gambitas“ bei jungtinė Vitos Opolskytės ir Kazimiero Brazdžiūno paroda „X / Y“.

RENGINIAI

Ciklas „Kūrinys ant pakylos“ – tai grįžimas prie natūralios būsenos. Jis orientuotas į apsilankymo parodoje idėją, kuomet žodžiai „esu parodoje“ įprasmina tiek menininką, tiek kūrinį, tiek ir lankytoją, nes šie trys elementai yra labai glaudžiai susiję tarpusavyje ir vienas be kito egzistuoja tik iš dalies.

EDUKACIJA

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras (KKKC) siūlo įvairiakryptes edukacines veiklas vaikams ir jaunimui, kūrybinius užsiėmimus šeimoms bei ekskursijas pagal jūsų poreikius ir pageidavimus. Šiuo metu savo veiklas esame perkėlę į video ir virtualių edukacijų formatą.

  • INTEGRUOTOS PAMOKOS parodinėse erdvėse.
  • EKSKURSIJOS SU ŠUNIMI ASISTENTU.
  • EKSKURSIJA SU GIDU, projektas MINKŠTAI.
  • PAŽINTINĖS EKSKURSIJOS visoms amžiaus grupėms.
  • ŠEŠTADIENIAI ŠEIMOMS.
  • VIRTUALI EDUKACIJA, VIDEOGIDAI.

Atsiliepimai

“Teko dalyvauti Kinijos šiuolaikinio meno parodoje, kurią vedė Rūta Petniūnaitė. Puikus intro, ypač Rytų Azijos menų "naujokams": glaustai ir kartu informatyviai.”

Ramunė Šliuožaitė

“Du kartus šio centro dėka Klaipėdoje pasirodžiau kaip sėkminga kūrybinio rašymo mokytoja. Niekada nepamiršiu šios patirties.”

Maria Sweet-Herz

“Interesting exhibitions of modern arts, totally worth to see when in Klaipeda. Ticket price for students is less than one euro.”

Kristiana Anna Bumbiere

VIKTORAS PAUKŠTELIS. „GAMBITAS“

x