PARODOS

PENKTOJI FOTOGRAFIJOS ŠVENTĖ

01 01–01 17

VIRTUALI GALERIJA

Kartu su laikmečio iššūkiais kviečiame lankyti parodas kitaip ir karantino laikotarpiu patirti virtualų turą po mūsų ekspozicines erdves. Šiuo metu, iki 2021 metų sausio 17 d., eksponuojama LFS Klaipėdos skyriaus paroda „Penktoji fotografijos šventė“

RENGINIAI

Šiuo metu KKKC Parodų rūmų parodinės salės uždarytos, o renginiai sustabdyti, dėl karantino ribojimų. Tikimės, kad greitai galėsime vėl atverti duris ir kviesti dalyvauti naujuose renginiuose.

EDUKACIJA

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras (KKKC) siūlo įvairiakryptes edukacines veiklas vaikams ir jaunimui, kūrybinius užsiėmimus šeimoms bei ekskursijas pagal jūsų poreikius ir pageidavimus. Šiuo metu savo veiklas esame perkėlę į video ir virtualių edukacijų formatą.

  • INTEGRUOTOS PAMOKOS parodinėse erdvėse.
  • EKSKURSIJOS SU ŠUNIMI ASISTENTU.
  • EKSKURSIJA SU GIDU, projektas MINKŠTAI.
  • PAŽINTINĖS EKSKURSIJOS visoms amžiaus grupėms.
  • ŠEŠTADIENIAI ŠEIMOMS.
  • VIRTUALI EDUKACIJA, VIDEOGIDAI.

Atsiliepimai

“Teko dalyvauti Kinijos šiuolaikinio meno parodoje, kurią vedė Rūta Petniūnaitė. Puikus intro, ypač Rytų Azijos menų "naujokams": glaustai ir kartu informatyviai.”

Ramunė Šliuožaitė

“Du kartus šio centro dėka Klaipėdoje pasirodžiau kaip sėkminga kūrybinio rašymo mokytoja. Niekada nepamiršiu šios patirties.”

Maria Sweet-Herz

“Interesting exhibitions of modern arts, totally worth to see when in Klaipeda. Ticket price for students is less than one euro.”

Kristiana Anna Bumbiere

Parodas lankyk virtualiai

x