Gegužės edukacija

KKKC PARODŲ RŪMUOSE VĖL VYKS EDUKACIJA IR EKSKURSIJOS

 Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2) gegužės mėnesį vėl vyks ekskursijos po parodas ir kūrybiniai užsiėmimai šeimoms bei jaunimui. Įvairaus amžiaus ir interesų klaipėdiečiai kviečiami pažinti meno pasaulį bei įsitraukti į kūrybinį procesą.

 Ekskursijų trečiadieniai

 Trečiadienis Parodų rūmuose – ypatinga diena, kadangi tą dieną parodų lankymas – nemokamas.  Ypač laukiamos mokinių ir studentų grupės – joms ir gegužės mėnesį bus rengiamos nemokamos ekskursijos po veikiančias parodas. Šį mėnesį lankytojai galės susipažinti su unikalaus lietuvių fotomenininko Vito Luckaus retrospektyvine fotografijų paroda „Siūlau naują pasaulį“ ir Gdansko (Lenkija) dailės akademijos Jūrinio dizaino katedros dėstytojų ir absolventų kūrinių paroda „Jūrinis dizainas. Praeitis-dabartis-ateitis“.

 Ekskursijos po parodas studentams ir mokinių grupėms vyks gegužės 6, 13, 20, 27 d. Būtina išankstinė registracija el. p. gabija@kkkc.lt.

 Šeimų ir jaunimo šeštadieniai

 Šeštadieniais KKKC Parodų rūmai kviečia šeimas smagiai leisti laiką kartu – edukaciniuose užsiėmimuose galėsite ne tik atsipalaiduoti nuo jus supančios rutinos, bet ir įvairiapusiškai lavintis bei lavinti savo šeimos narius.  Būtina išankstinė registracija el. p. gabija@kkkc.lt.

 Gegužės 9 d. 13 val. šeimų savaitgalis „Mano laivas“: jūrinio peizažo tapyba. Užsiėmimo metu laukia jūrinio dizaino parodos apžiūra ir aptarimas, pažintis su marinistiniu žanru, žymiausiais atstovais ir jų darbais, taipat tapysime savo paveikslą.

 Gegužės 16 d. 13 val. šeimų savaitgalis „Renkamės fotografuoti“. Užsiėmimo metu sužinosite, kaip fotografuojant išnaudoti aplinką, derinti spalvas, formas, norint išgauti gražią nuotraukos kompoziciją. Praktinio užsiėmimo metu fotografuosime miestą, save ir šeimos narius (atsinešti savo skaitmeninius fotoaparatus).

 Gegužės 23 d. 13 val. šeimų savaitgalis „Šeimos portretas“. Užsiėmimo metu bus aptariami tapybos būdai – nuo lesiruotės iki faktūros, nuo ekspresyvios raiškos iki kruopštumo, ir kuriamas įspūdingas paveikslas.

 Gegužės 30 d. 13 val.  šeimų savaitgalis „Aš ir mozaika“:  mozaikos iš lauko akmenukų kūrimas. Mozaikos esmė – sukurti paveikslą iš atskirų gabalėlių, tad pasisėmę įspūdžių ir įkvėpimo iš vykstančių parodų, pamėginsime sujungti gautą patirtį, nes viskas, kas mus supa, tam tikra prasme ir yra mozaika.

Edukaciniai užsiėmimai mokami (1,74 Eur, studentams, mokiniams, asmenims su negalia, pensininkams, pateikusiems dokumentą, – 0,87 Eur). Būtina registracija tel. (8 46) 313691,8 602 21167, el. paštu gabija@kkkc.lt.