PRAŪŽĖ VAIKŲ KULTŪROS DIENŲ RENGINYS

Net ir keičiant parodų ekspozicijas, KKKC Parodų rūmuose verda kūrybinis gyvenimas. Jau tradiciškai kartu su kitomis Klaipėdos miesto kultūros įstaigomis dalyvaujame „Vaikų kultūros dienų“ projekte, kurį organizuoja Klaipėdos miesto savivaldybė ir kultūros centras Žvejų rūmai.

Spalio 15-16 dienomis vyko meno žaidimai „Paveikslų dėlionės“, kūrybinis užsiėmimas „Giliaspaudė grafika – lino raižinys „Žymė“ ir edukacinis  – parodomasis užsiėmimas „Drobė ant porėmio“.

Meno žaidimai „Paveikslų dėlionės“

Aktyvus ir įtraukiantis meno pažinimo žaidimas vaikams dėliojant žymiausių Lietuvos ir pasaulio tapytojų paveikslų dėliones. Vėliau moksleiviai patys galėjo pasijusti kūrėjais: susibūrę į grupeles ir pasiskirstę užduotis, piešė savo paveikslus. Vėliau kiekviena komanda savo kūrinius pristatė.

Kūrybinis užsiėmimas „Giliaspaudė grafika – lino raižinys „Žymė“

Praktinės užduoties metu moksleiviai susipažino su giliaspaudės grafikos technikos pagrindais, gamino lino raižinį – klišę, spaudė grafikos darbus KKKC Meno kiemo grafikos dirbtuvėse.

Edukacinis  – parodomasis užsiėmimas „Drobė ant porėmio“

Čia jaunimas susipažino su tradicinio gruntavimo technologija, kuri žinoma seniesiems tapybos meistrams. Susitikimo metu buvo ruošiami klijai, gruntas, kartu su moksleiviais atliekamas gruntavimo procesas. Vėliau patys galėjo išmėginti save tapybinėmis priemonėmis ant jau paruoštos drobės.

Dėkojame visiems dalyviams už gerai praleistą laiką. Susitikime dažniau.