ŠEIMŲ ŠEŠTADIENIUI – PASIVAIKŠČIOJIMAS PARODOJE SU IEVA MARTINAITYTE-MEDIODIA

Šeimos apibrėžtis teisiškai dažnai suvokiama labai konkrečiai ir siaurai. Tai santuokoje esanti pora, auginanti bendrus vaikus ir turinti bendrą buitį. Mums, KKKC Parodų rūmams, šeima – bendruomenė. Pradėdami 2020 metus su nauja paroda, kviečiame jungtis į KKKC Parodų rūmų šeimos bendruomenę ir šeštadieniais dalyvauti renginiuose.

Kiekvienoje šeimoje savos tradicijos. Mūsų tradicija – pirmas šeštadienis po kiekvienos naujos parodos atidarymo ir paskutinis šeštadienis parodai baigiantis skirti susitikimams. Jei turi brolį, seserį, mylimą tėtį, mamą, tetą ar dėdę, su kuriuo mėgsti prasmingai leisti laiką, jei esate garbingo amžiaus senjorų pora, turinti gausų būrį anūkų, o gal turi tokį gerą draugą / draugę, su kuriuo draugystė tokia tvirta ir jau laiko patikrinta, todėl vienas kitą laikote artimaisiais, sekite mūsų naujienas, registruokitės ir prisijunkite.

O šiam šeštadieniui (sausio 25 d.) siūlome susitikimą su jau penktadienį, sausio 24 d., atidaromos parodos „Ievos išvarymai“ autore Ieva Martinaityte-Mediodia.

Renginio pradžia – 11 val.
Renginys mokamas.

Registracija priimama ir tikslesnė informacija teikiama el. paštu: edukacija@kkkc.lt arba telefonu +37065071704.

Daugiau informacijos apie parodą čia.