Konstantin Traschenkov

Konstantin Traschenkov dalyvauja garso meno rezidentūroje ir festivalyje „Sound Around” (garso meno laboratorija/ workshop’ai, rezidencija, festivalis).

Konstantin Traschenkov gimė 1986 m. Kaliningrade. Gyvena ir dirba Svetlogorske. Konstantinas yra menininkas, perkusininkas, muzikinės grupės Est nastroyenie įkūrėjas, projekto Temnoyamsk ir grupės menininių iniciatyvų L.E.S. narys.

Jo garso kraštovaizdžiai apima plačią stilių amplitudę – nuo etninių tradicijų iki mechaninės įrangos. Nuo 2003-iųjų menininkas eksperimentuoja bendradarbiaudamas su įvairiais muzikantais ir aktyviai dalyvaudamas improvizuotuose koncertuose.

http://estnastroenie.blogspot.ru/
http://www.youtube.com/results?search_query=Темноямск..
http://les-art-group.tumblr.com/

Projektą “Sound around” sudaro graso meno rezidentūrų mainai ir trys eksperimentinės muzikos festivaliai Kaliningrade, Gdanske, ir Klaipėdoje. Projekto tikslas – daugiašaliai patirčių, praktikų ir technologijų mainai tarp garso menininkų iš Lenkijos, Lietuvos ir Rusijos. Trijų miestų kraštovaizdžių tyrinėjimas – taps komunikacijos pagrindu. Menininkai bendradarbiaus kurdami multimedijų instaliacijas, eksperimentinės muzikos koncertines programas.

Projekto metu sukurti kūriniai bus įrašyti į kompaktinę plokštelę arba vinilą.

Garso meno rezidentūra ir Festivalis „Sound Around“ yra projekto „Pažink svetimšalį: savitarpio pažinimo skatinimas tarp Gdansko, Kaliningrado ir Klaipėdos gyventojų per šiuolaikinės kultūros ir meno mainus“ dalis.